fbpx
1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri noktasında kararsız kaldıysanız ByBalon Organizasyon olarak sizlere birbirinden harika seçenekler sunmak için yanınızdayız. Doğum günü fikirleri eminiz ki çoğu anne baba için vakitlerini alan bir konu. Daha önce belki hiç belki de çok az yaşama fırsatı bulduğunuz bu etkinlik için aklınızın karışmasını anlayabiliyoruz. O nedenle de ByBalon olarak sizlere en iyi ve kaliteli çözümlerle yardımcı olmaktayız. İsterseniz yazımıza geçmeden önce 1 yaş doğum günü organizasyonu hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Aslında çocuğunuzun ilk doğum gününü, henüz bir yaşında olsa bile kutlamak için yapabileceğiniz birçok şey var. Ailenizi ve arkadaşlarınızı sizinle kutlama yapmaya davet edebilirsiniz. Bu mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşmak güzel bir seçim olacaktır.

Doğum Günü Fikirleri

Çocuklar balonlara bayılır. Bu nedenle kesinlikle ama kesinlikle kutlama için evinizi balonlar ve doğum günü süsleri ile dekore etmelisiniz. Hatta ona özel bir tema katarak çok daha neşeli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Balonlar ve süsler 1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri içinde kesinlikle atlanmaması gereken detaylardır.

Çocuğunuz için bazı oyunlar da yapabilirsiniz. Oğlunuz oyuncaklarla oynamayı seviyorsa büyük bir kutu oyuncak satın alabilirsiniz. Ne de olsa yeni hediyeleri gören her çocuk çok mutlu olacak. Ayrıca puzzle tarzı bir şey de satın alabilirsiniz. Hem eğlenmesine yardımcı olacaktır hem de zekasının gelişimine katkıda bulunacaktır.

Mekan seçimi için kararsız kalırsanız varsa yakındaki bir parkta dahi parti verebilirsiniz. Oğlunuzun doğum günü için bir açık hava partisi seçmek hem onun hem de arkadaşlarının (Tabi ki aynı zamanda ailelerinin) daha keyifli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Büyükler için çok da önemli olmayan zaman konusu söz konusu küçükler olunca oldukça üzerinde düşünülmesi gereken bir detaydır. Öğlen uykusu mesela başlıca dikkat edilmesi gereken detay olabilir. Yemek saati, temizlik zamanı gibi daha önce aklınıza gelmeyen detayları düşünseniz iyi edersiniz.

Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Parti teması da 1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri içinde üzerinde düşünülmesi gereken konuların başında gelmektedir. Süslemeler, tabaklar, bardaklar, balonlar, karakterler… Ne kadar çok detay var değil mi? Neyse ki bu noktada sizlere yardımcı olacağız. Şimdiden temalı doğum günü organizasyonu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı 1 yaş doğum günü konsept fikirleri ile hizmet vermekteyiz.

Pasta noktasında sanırız biraz daha davetlileri düşünmek mantıklı olacaktır. Kendisi henüz 1 yaşında olan çocuğunuzun koca bir pastayı yiyebileceğini düşünüyorsanız o ayrı. Genelde bizim önerimiz bu noktada davete katılacak olan büyüklere göre bir pasta seçimi yeterli olacaktır. Ayrıca süslü, görkemli ve herkesin aklında kalacak olan çocuğunuza özel ayrı bir pasta olacağını hatırlatmış olalım. 1 yaş doğum günü partisi fikirleri içinde tatlı kısmını düşünmemek olmazdı değil mi?

En önemlisini sona sakladık, fotoğraf ve video hizmeti. Hiç şüphe yok ki hem siz hem de çocuğunuz ilerde ilk doğum gününü görmek (Hatırlamak) isteyecektir. Günümüzde her ne kadar kayıt cihazları cebimizde olsa da o koşuşturmada bununla ilgilenerek bu özel günü kaçırmak istemezsiniz. O neden fotoğraf çekimi için profesyonel biri ya da bir ekip ile anlaşmanızı öneririz.

1 Yaş Doğum Günü Organizasyon Fikirleri noktasında şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Aklınıza takılan bir şey oluşa bizlere iletişim bilgilerimizden 7/24 ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatmış olalım.