Bahçe düğünü diğer adı ile kır düğünü olarak da bilinmektedir. Evlenecek olan çiftler daha çok yaz aylarına gün aldıkları için bahçede düğün organizasyonunu tercih etmektedirler. Eğer kendi mekanları kır düğününe müsait ise buralarda organizasyon şirketleri ile hazırlıklar yapmak çok daha avantajlı olabilir.

Fakat pek çok insan bahçede düğün ve nişan yapma imkanına sahip olmadığı için bahçe kiralama hizmetinden yararlanırlar. Bu da oldukça avantajlı bir seçimdir. Zira kır düğünleri kolay gibi görünse de gerekli olan hazırlık aşamaları, bu süreci bilmeyen kişiler adına zorlu olabilmektedir.

Bahçe Düğünü
Bahçe Düğünü

Bahçe Düğünü Süsleme

Bahçe düğünü süsleme hem işi yapan organizasyon firmaları için hem de evlilik hazırlığında olan düğün sahipleri adına inanılmaz keyifli bir iştir. Bahçe düğünü zevkli süreçleri içinde barındırıyor olsa da onlarca ayrıntının da göz ardı edilmemesini gerektirir.

İstanbul kir dugunu şirketleri tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışları ile kişilerin mutluluklarına ortak olmak için çalışır. Kır düğünü bahçe süslemeleri istenilen renk ve modellerde yerleştirilmeleri firmaların profesyonelliğine bağlıdır. Elbette her şehirde olabileceği gibi bu bölgede de işini iyi yapmayan birçok şirket vardır.

Ancak tüm İstanbul kır düğünleri firmaları nezdinde her birini methetmemiz mümkün olmadığı gibi, tümünü de eleştirmek doğru olmaz. En doğrusu, çiftlerin ciddi ve titiz bir araştırma yapmaları olacaktır. Bu sayede en güzel bahçe düğünü organizasyonunu yapabileceklerdir. Düğün organizasyonu konusunda ByBalon her zaman yanınızda.

Bahçede Düğün ve Nişan
Bahçede Düğün ve Nişan

Bahçe Düğün Organizasyonu Fiyatları

Çiftler için fiyatlar kır düğünü konsepti ve içeriğine göre her zaman farklı tutarlarda olur. Yani düğünün nerede ve ne şekilde yapıldığı, hizmetler ile işçilik kıyaslaması oluşturacak olmasından dolayı, konuyla alakalı piyasa araştırması yapmak evlenecek çiftleri aydınlatacaktır.

Bahçe düğün organizasyonu; doğası gereği sıcak, keyifli ve huzurlu bir ortamı ihtiva eder. Bu ortama kavuşmak da mekanın belirlenmesi ile başlar ve hazırlıkların kararlaştırılması ile devam eder. Son nokta olarak da istenen tüm bahçe düğün organizasyonları çerçevesindeki hizmetler için biçilen fiyatın konuşulması olur. Muhatap olduğunuz ve çalışmayı düşündüğünüz organizasyon şirketi ile bahçe düğünü konusunda aklınızdaki tüm detayları paylaşmanız, size farklı fikir kapıları açacaktır.

Bahçe Düğün Organizasyonu
Bahçe Düğün Organizasyonu