Hakkımızda

ByBalon Organizasyon

ByBalon Organizasyon 2014 Yılından bu yana edinmiş olduğu deneyim ile İstanbul organizasyon şirketleri listesinde üst sıralarda yer almayı başarmıştır. Hem profesyonel organizasyon ekibi hem de kaliteli ama hesaplı etkinlik fiyatları ile kendine has konumunu oluşturmuş olan ByBalon Organizasyon müşterilerinin aklında güvenilir bir yer edinmeyi başarmış İstanbul organizasyon firmaları arasındadır.

En iyi organizasyon şirketleri temelde en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla vermek zorunda olduklarını bilirler. Bu nedenle ByBalon tüm İstanbul davet organizasyon hizmetlerinde bu iki temel unsur çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini kendisine daima ilke edinmiş, etik değerlere önem veren, güvenilir, samimi, çözüm odaklı, mükemmeli arayan etkin vizyona sahip, pusulası her zaman başarıyı gösteren bir organizasyon firması olarak akılda kalmak için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

ByBalon Organizasyon
+

Organizasyon Hizmeti

+

Adet Balon

+

Saat Etkinlik

Mutlu Müşteri
Organizasyon

Hizmetlerimiz

ByBalon olarak ihtiyaç duyabileceğin tüm özel ve kurumsal organizasyonlarınızda deneyimli ekibimiz ve sektörel tecrübemizle her zaman yanınızdayız!

Düğün

Sünnet

Doğum Günü

Kokteyl

Açılış

Balon Süsleme

Kurumsal

Özel

HAKKIMIZDA

Neler Söylediler

Sıkça Sorulan Sorular

Toplumun her kesiminden kişi ve kurumların ihtiyaç duyacağı tüm etkinlik ve organizasyon hizmetlerini sunmaktayız. Düğün organizasyonundan sünnet törenlerine, doğum günü kutlamalarından şirket kokteyllerine kadar geniş bir alanda edindiğimiz deneyim ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bulunduğumuz sektörde hem deneyim hem de etkinlik çeşitliliği ile sayılı firmalar içinde olduğumuzu söyleyebiliriz. 2014 yılından bu yana aktif olarak neredeyse her gün bir etkinlik düzenlediğimiz için muhtemel sorunları önceden görerek sizlere en kaliteli hizmetin nasıl verileceğini iyi biliyoruz. Sahip olduğumuz ekip ve ekipmanlar da bu noktada farkımızı ortaya koymaktadır.

Özel bir talep ve teklif söz konusu olduğunda Marmara bölgesindeki tüm şehirlere hizmet vermekteyiz. Elbette çoğu organizasyonumuzu İstanbul içinde gerçekleştiriyoruz fakat talep edilmesi durumunda Kocaeli, Adapazarı, Bursa, İzmit, Tekirdağ gibi yakın illere de hizmet sunmaktayız.

Tüm organizasyon hizmetlerimizde etkinlik gününden önce yapılacak olan ön masraflar ve maliyetler için belirli bir tutarda ön ödeme almaktayız. Kalan miktarı da etkinlik sonunda yapabilmektesiniz. Ödeme noktasındaki farklı opsiyonlarımız sizlerin bütçesini hafifletmek amacı ile oluşturulduğu için lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın.

Talep edilen organizasyon hizmetine göre peşin ödeme durumunda %10’a varan indirimlerimiz söz konusudur. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşırsanız çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizlere iletişim bilgilerimizden özellikle de Whatsapp destek hattımız üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımızın en kısa sürede talebinizle ilgili dönüş yapacağından emin olabilirsiniz.

Bizi çoğu organizasyon firmasından ayıran detay da tam olarak bu. Özellikle doğum günü ve özel organizasyonlar noktasındaki hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Talep etmeniz durumunda birbirinden farklı, size özel, orijinal tema ve konseptlerimiz olduğunu görebilirsiniz.

Elbette. Özellikle kına gecesi, bekarlığa veda partisi ya da isteyeceğiniz farklı bir konsept için sadece bayanlara özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Öncesinde bizleri aramanız yeterli olacaktır.