Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl organizasyonu genel olarak açık hava konseptine dayanan şekillerde yapılabilmektedir. Bu nedenle genelde sohbet havasında geçen organizasyonlar şeklinde olabilir. Daha çok nişan, düğün, açılış, davet ya da bir lansman kokteyli şeklinde yapılabilmektedir.

Dolayısıyla bu özel organizasyon çok özel bir şekilde sonlanması gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de profesyonel destek almak bu konuda çok daha faydalı olacaktır. Kokteyl organizasyon firmaları bu konuda sizlerin isteği doğrultusunda destek vermektedir.

Yapılacak olan organizasyonun çeşidine bağlı olarak paylaşılacak olan detaylar neticesinde sizlere bir planlama sunmaktadırlar. Bu özel gece için özel olarak hazırlanacak kokteyl menüsü en çok dikkat edilen detay olarak görünmektedir. Çünkü katılım sağlayacak olan misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması istenmektedir. Yemekli kokteyl organizasyonu planlanabileceği gibi aperatif olarak da ikramlıklar sunulabilmektedir.

Bu aşamada yapılması gereken nasıl ve ne şekilde bir organizasyon planlandığının organizasyon firmasına aktarılmasıdır. Verilen detaylar ışığında firmalar bu konuda size destek vereceklerdir. Örneğin bir otelde kokteyl organizasyonu düşünüldüğünde buna göre bir planlama yapılması beklenmektedir. Bu özellikle de kokteyl masası kiralama için de önemlidir.

Kokteyl organizasyon firmaları bu konuda profesyonel hizmetler vermektedir. Sizlerin planlarına karşılık kendi deneyimleri ile de organizasyona katkı sağlamaktadır. İlk defa bu tarz organizasyon yapacaksanız ve kokteyl organizasyonu nedir şeklinde bir sorunuz varsa bu konuda size destek vererek en özel sunumları yapmanızı sağlayacaklardır.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz kokteyl organizasyon hizmeti görsellerimize foto galeri sayfamızdan erişebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu

Açılış Kokteyli

Açılış kokteyl organizasyon fikirleriniz için de yine bu konuda uzman olan profesyonel ekiplerle çalışmak çok daha faydalı bir adım olacaktır. Kokteyl organizasyonu meşakkatli bir iş olması nedeniyle bu konuda destek görmek önemlidir.

Konu açılış kokteyli olunca firmanızın açılışında görkemli bir hava yaratmak isteyebilirsiniz. Açılış organizasyonu etkinliklerinizde konuklarınıza en iyi şekilde hizmet vermek ve oradan ayrıldıklarında unutamayacakları detaylar sunmak isteyebilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken nasıl ve ne şekilde bir organizasyon istediğinizi organizasyon firmalarına iletme olacaktır.

Açılış kokteyli nasıl yapılır konusunda bir fikir sahibi olmasanız bile organizasyon firmaları sizlere deneyimleri doğrultusunda gerekli bilgileri vereceklerdir. Sizlerin de onaylaması eşliğinde muhteşem bir organizasyon gerçekleşecektir.

Açılış organizasyonunda kokteyl olduğu kadar balon süsleme gibi unsurlar da önemlidir. Davet organizasyonu alanında deneyimli ByBalon ile hem firmanız hem de misafirleriniz açısından unutulmaz bir gün planlanmış olacaksınız.

Davet Kokteyli
Davet Kokteyli

Düğün Kokteyli

Hayatınızda en önemli anlardan biri olan düğün ve nişan organizasyonu etkinlikleriniz için her şeyin kusursuz olması beklenmektedir. En başından sonuna kadar özenli bir şekilde planlanan düğün organizasyonu için de o gece her şeyin mükemmel olması istenmektedir. Düğün kokteyl organizasyon fikirleri arasında çok fazla çeşit olsa da sizler için profesyonel olarak destek sunacak firmalar bulunmaktadır.

Nasıl bir planlama yapılmış olursa olsun özellikle bu konuda düğün kokteyl organizasyon firmaları İstanbul içinde en yoğun bulunabildikleri gibi Türkiye’nin her yerinde de hizmet verebilmektedirler. Bu nedenle bu konuda destek almaktan çekinmemeniz gerekir.

Düğün kokteyl fiyatları yapılacak olan organizasyonun detaylarına göre değişmekle birlikte sizlerin istekleri doğrultusunda da farklılıklar göstermektedir. Bazı firmalar özel organizasyon hizmetleri de vermektedir. İl dışı için yapılacak olan kokteyl organizasyonu fiyatları farklılık gösterecektir.

Kokteyl Sunumları
Kokteyl Sunumları

Nikah Kokteyli

Düğün kokteyl organizasyon firmaları İstanbul seçenekleri arasında en çok ilgi çekeni düğün organizasyonundan sonra gelen nikah kokteyli olmaktadır. Bu özel günde özel bir organizasyon beklentisi ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan organizasyonun kusursuz bir şekilde tamamlanması için haftalar hatta aylar öncesinde bir planlama yapılmaktadır. Kokteyl fiyatları İstanbul ilimizde her yerde olduğu gibi beklentilere göre belirlenmektedir.

Nikah kokteylinde yine dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi kokteyl menüleri olmaktadır. İster yemek ister atıştırmalık olsun misafirlere yapılacak olan ikramların da kusursuz olması beklenmektedir. Bu konuda organizasyon firmaları çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Elbette deneyimli bir catering hizmeti gerekli olacakdır. Hatta kaliteli bistro masaları, içeçek ikramları, ses sistemi gibi yiyecek ve içeceklerden önde gelen unsurlar da bulunmaktadır.

Özellikle kapalı alanlarda gerçekleşecek olan kokteyl organizasyonu için organizasyon firmalarından beklenenler arasında havalandırmadan, ses sistemine kadar olan teknik durumlarında ayarlanmasıdır. Çıkacak olan teknik bir aksaklığın hemen çözümlenmesi adımında organizasyon firmaları ile çalışmak özel gününüzü daha güzel bir hale getirecektir.

Kokteyl Organizasyon
Kokteyl Organizasyon

Davet Kokteyli

Davet kokteyli vermek isteyenler ne konuda olursa olsun özel bir şekilde özel bir an olarak bu durumu taçlandırmak isterler. Bu bir doğum günü ya da bir yıl dönümü olabilir. Kişiler kendilerini özel hissetmek ve gelen misafirlerine de özel hissettirmek adına davet kokteyl organizasyonu düzenlemek isteyebilirler.

Davet kokteyl organizasyonu nasıl yapılır şeklinde bir düşünceniz varsa ya da bu konuda ilk defa bir etkinlik yapılacaksa kokteyl organizasyon şirketleri destek vermektedir. Nasıl bir organizasyon olacağı konusunda bir bilgi verildiğinde sizlere seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında size uygun olanları değerlendirerek bir karar vermeniz sağlanmaktadır.

Toplantı Kokteyli

Toplantı kokteyli yapılmak istendiğinde daha çok iş anlamında böyle bir organizasyon düşünülebilmektedir. Özellikle birçok bayiye sahip olan şirketler bu anlamda farklı kokteyl organizasyonu planlamaktadırlar. Bu konuda da kalabalık bir organizasyon olacağından dolayı organizasyon şirketleri ile anlaşabilmektedirler.

Kokteyl masası etrafında toplanan iş ortakları ve ekip çalışanları ile sohbet havasında gerçekleşen toplantılar olabilmektedir. Fikir alışverişlerinde bulunulan bu organizasyon ile birlikte şirketler pazarlama stratejileri hakkında bir toplantı yapabilir ya da büyüme stratejileri tartışılabilmektedir.

Yapılacak olan yemekli kokteyl organizasyonu ile ilgili bir organizasyon firması ile anlaşmak ve bu konuda deneyimlerinden yararlanmak faydalı bir adım olacaktır. Hem katılımcıların hem de firma sahiplerinin bu konuda memnun ayrılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır.

Kokteyl Tabağı
Kokteyl Tabağı

Lansman Kokteyli

Lüks kokteyl organizasyonu olarak düşünülen bir diğer kokteyl türü de lansman kokteyli olmaktadır. Özellikle yeni çıkacak olan ürününüzün tanıtımını en iyi şekilde yapmak ve hedef kitleye en iyi şekilde ulaştırmak için şirketlerin en çok hazırlık yaptığı organizasyon türlerinden bir olmaktadır. Bu noktada bistro masa kiralama yazımıza da göz atabilirsiniz.

Lansman kokteyli için şirketler çok uzun bir süre hazırlıklarını yapmaktadırlar. Fakat bu süreçte organizasyon yapabilmeleri için de profesyonel bir destek almayı tercih etmektedir. Bunun nedeni de organizasyon fikrinin çok daha meşakkatli olmasının yanı sıra bu özel günde en özel şekilde sunumlarını yapmak istemelerindendir.

Firmalar lansman ile ilgili bir kokteyl düşündüklerinde belli bir bütçeyi bu tarz bir organizasyona ayırmaktadırlar. Bu ürünlerinin tanıtımı için gerekli olan bir durum olarak bilinmektedir. Kokteyl fiyatları İstanbul bölgesinde çok daha farklılık gösterse de yapılacak olan organizasyonun büyüklüğü ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir.

Kokteyl organizasyonu yapılacak olan yer, kişi sayısı ya da ikramlıkların çeşitlerine göre farklılık gösterecek şekilde planlanmaktadır. Sizlerin nasıl bir organizasyon yapmak istediğine göre değişiklik gösteren şekillerde olmaktadır. Firmaların aldıkları detaylar ve sizin planlarınızla harmanlanan fikirler görkemli bir organizasyon ortaya çıkaracaktır.

Kokteyl Organizasyonu Videosu

Kokteyl Organizasyonu Fotoğrafları