Kumsal düğünü oldukça keyifli ve şirin bir evlilik törenidir. Bir yandan kumsalın sıcaklığını hissederken, bir diğer yandan da denizin dalgalı ve serin havası eşliğinde yapılan kumsalda düğün organizasyonu düğün konseptleri arasında en yenilikçi kutlamalardan sayılır. Öyle ki son yıllarda ünlü simalar tarafından da kumsal düğün konsepti tercih edilmesi, popülaritesini arttırmıştır.

Kumsal düğünü deniz manzaralı bir merasim olduğu için tekne düğününe benzer formattadır denebilir. Elbette farklılıkları ile kendi içinde ekstradan değişiklik gösteren nitelikler mevcuttur. Ancak maddi anlamda tekneye kıyasla daha ekonomik ve daha pratik bir hazırlık aşamasından oluşur. Bu nedenle organizasyon şirketleri fiyatları mekanların ve diğer aşamaların da baz alınması ile belirlenecektir

Çiftler konsept detaylarını, ortaya şahane işler çıkaran organizasyon firmaları ile kararlaştırıp bu yola çıkabilirler.

İstanbul’da Kumsal Düğünü Mekanları

İstanbul’da kumsal düğün mekanları birçok saklı kalmış hazine gibi nefis yerlerden oluşur. Tabi ki şehir merkezine yakın mekanlar da tercih edilebilir. Ama İstanbul kumsal düğünü daha sakin ve şehrin gürültüsüne uzak yerlerde olması istenen muhitlerdir. Zaten hafif ya da yüksek gürültülü müziklerin çalındığı düğünler şehir dışında yapıldığından en doğru karar böylelikle verilmiş olur. Bu hem çevredeki yaşayanlar hem de çiftler ve düğün konukları için konforun sağlanması adına önemlidir.

İstanbul organizasyon şirketleri kumsalı adeta bir büyük dans pisti haline getirebileceği gibi, oldukça nezih ve yumuşak müzik geçişleri ile bir resital havasında da hazırlayabilir. Ayrıca İstanbul’da kumsal düğünü ya da bir başka şehirde düzenlenen kumsal düğünü olması hiç fark etmez. Her ayrıntı, gelinlik ve damatlık konseptinden genel dekorasyona kadar ince bir uyum gözetilerek hazırlanmalıdır.

Kumsal Düğünü Fiyatları

Kumsal düğünü fiyatları itibariyle, ayrıca yer ve tasarım kalitesi ile çeşitli baremlerde görülebilir. Bu anlamda kumsal düğünü fiyatları İstanbul kısmı için daha çeşitli rakamlara sahiptir. Yani her bütçeye ve hizmet kapsamındaki dizayna göre maliyetler farklılık gösterir.

Kumsalda çekilen düğün fotoğrafları da çoğunlukla organizasyon şirketinin hizmetleri içerisinde sunulur. Bu durumda kombine hizmet bedeli ile ödemeler oluşturulabilir kumsal düğünü organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.