fbpx
Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama

Günümüzde mehter takımı kiralama birçok organizasyon için tercih edilebilmektedir. Bu nedenle de pek çok organizasyon firması bu konuda kiralama hizmeti de vermektedir. Hem organizasyon anlamında daha havalı bir giriş hem de farklı bir tecrübe olması açısından çok daha fazla tercih edilmektedir.

Yapılacak olan organizasyon ile ilgili nasıl ve kaç kişilik bir kiralama olacağı belirlenmesi için bu konuda uzman organizasyon firmaları ile iletişime geçilmelidir. Davetli sayısı ve mekana göre belirlenecek olan sayıda hizmet ayarlanmaktadır. Misafirlerinize unutulmaz bir görsel ziyafet için mehter takımı organizasyonu planlayabilirsiniz.

Sünnet Düğünü İçin Mehter Takımı

Mehter takımı son dönemlerde organizasyonlarda oldukça dikkat çeken bir durumdur. Fakat en çok sünnet düğünleri için bu görülmektedir. Mehteran takımının o görkemli havası salonlarda boy göstermektedir. Sünnet düğünü mehter takımı kiralama hizmeti alacaksanız organizasyon firmaları buna göre bir konsept hazırlayarak sizlere sunum yapmaktadır.

Özellikle bir taht üzerinde sünnet için hazır bulunan çocuğunuz salona getirilir ve mehter takımı eşliğinde görsel bir şölen yaratılır. Bu da hem davetliler için hem de çocuğunuz için unutulmayacak anlardan biri olacaktır. Osmanlı mehter takımı ile birlikte içeriye giriş sağlanır ve buna uygun bir müzik eşliğinde organizasyon başlar.

Yapılacak olan sünnet düğünü organizasyonu içinde böyle bir görüntüye yer vermek herkesi için unutulmaz anlar yaşanmasına sebebiyet verecektir. Mehter takımı kiralama İstanbul ili için de geçerli olmakta ve birçok organizasyon firması tarafından Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Özellikle sünnet organizasyonlarında sıkça kullanılmaktadır.

Kiralama Ücretleri

Nasıl bir organizasyon olursa olsun mehter hizmeti verilebilmektedir. Gerek açılışlarda gerekse sünnet düğünlerinde bu hizmet sizlere sunulabilmektedir. Dolayısıyla yapmanız gereken nasıl bir konsept istediğinizi belirlemek olacaktır. Buna göre de mehter takımı fiyatları belirlenecektir.

Mehter kiralama işlemi yapılacağı esnada organizasyon firmaları bu konuda sizlerden detay isteyeceklerdir. Buna göre sayı belirlenecek ve fiyat ortaya çıkacaktır. Mehter takımı kiralama fiyatları İstanbul ilinde de olduğu gibi konsept ve personel sayısı göz önüne alınarak belirlenmektedir. Mehter takımı ücretleri belirlenirken detaylar önem arz etmektedir.