Otel düğünü özel organizasyon firmaları dışında otelin de organize ettiği düğünleri kapsar. Keza oteller zaten mekanlarını balo ve düğün gibi törenler için aktif olarak hizmette tutarlar. Düğün otelleri özelliği bulunan yerler pek çok organizasyon firmasından destek de alırlar.

Otel düğün mekanları kişilerin rahat edebilmesi için tüm teçhizat ve sistemin hazır olduğu üst düzey düğün salonları olarak tanımlanabilir. Tabi ki yalnızca düğünler için değil pek çok kutlama ve toplantı için özel olarak yapılmış yerlerdir.

Otel düğün mekanı seçeneğini tercih etmek için çiftlerin pek çok nedenleri vardır. Başta, konukların kalabalık olması en çok rastlanan tercih faktörlerindendir. Aynı zamanda kış mevsimi ya da daha nezih bir ortam talebi, kişiler için otel düğünü kombinleri olarak belirleyici bir unsurdur.

İstanbul Otel Düğün Paketleri

Otel düğün paketleri içerisinde bulunan orkestra, ikramlar ve dekorasyon olarak üç grup kapsamında ele alınabilir. Tabi ki ekstralar da çiftlerin isteklerine göre yerine getirilen hizmetlere dahildir. İstanbul otel düğün fiyatları mekanın içeriğine göre çeşitli paketler sunarak, oldukça çeşitli rakamlarda karşınıza çıkabilir. Çünkü mega kentte bulunan tarihi yalılar ve tarihi oteller düğününüze ev sahipliği yapsın ve otel düğünü konsepti konusunda harika işler ortaya çıkarsın istiyorsanız bütçenizi geniş tutmanız şarttır.

İstanbul organizasyon şirketleri hem deneyimli ekipleri ile hem de mekanlar konusunda ortamlara olan hakimiyetleri dahilinde sizlere dilediğiniz düğünü sunmayı vaat ediyor.

Otel Düğün Fiyatları

Otel düğünü huzurlu ve samimi merasimler için harika bir seçimdir. Otel düğün fiyatları bu seçiminizin içeriği ve tercih ettiğiniz otelin niteliğine göre belirlenir. Örneğin 5 yıldızlı otelde düğün yapmak daha ortalama bir otelin düğün salonuna göre yüksek rakamlara tekabül edecektir. Ama aynı zamanda alacağınız hizmetin ve organizasyonun karşılığı da otelin düğün yapılacak mekanı da dahil edildiğinde o nispette mükemmel olacaktır.

Organizasyon şirketleri fiyatları belirlerken standardize edilmiş hazırlıklar ile ilave olan hizmetleri otel düğünü için elbette farklı fiyatlar üzerinden değerlendirir. Ayrıca ortamın süslenmesi ve davetliler için ayrılan yer kapasitesi de fiyatın belirlenmesinde etken rol oynar.