fbpx
Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış Organizasyonu Fiyatları

Açılış için organizasyon düzenlemek isteyen firmalar bu etkinliğin kaliteli olması kadar hesaplı da olmasını isterler. Bu nedenle de açılış organizasyonu fiyatları firmaların ilk inceledikleri konuların başında gelmektedir. Çoğu firma şunu iyi bilmektedir ki yapılacak olan etkinlik sadece birkaç saatlik bir etkinlik değildir. Markanın imajını müşterilerine ve diğer rakiplerine karşı göstermek için bu gibi fırsatlar çok önemlidir. O nedenle de konu sadece fiyat da değil, prestij de olduğu için tüm girişimler bu noktada gerçekten iyi bir İstanbul açılış organizasyonu firması ile çalışmak istemektedirler.

Bu noktada inceledikleri açılış organizasyon firmaları için bir ön bilgi verse de daha detaylı bir araştırma içine girmektedirler. İşte biz de bu yazımızda bu süreçte nelere dikkat edilmesi gerek bunları sizlere açıklamaya çalışacağız.

Açılış Organizasyon Paketleri

Genellikle firmalar tarafından en çok düşülen hataların başında açılış organizasyon paketleri gelmektedir. Bu tarz paket hizmetler firmaya özel bir çözüm sunmamakta ve basmakalıp diyebileceğimiz şekilde her markaya aynı organizasyonun yapılması anlamına gelmektedir. Oysa günümüz hem ürün hem de hizmetlerin kişiye/markaya özel hale geldiği bir yöne evrilmektedir. Bu aşama da hala eski pazarlama yöntemleri ile düşünmek çok da etkili olmayacaktır.

ByBalon olarak çok iyi bilmekteyiz ki aynı açılış organizasyon malzemeleri her firmaya ya da her organizasyona uygulanmamalıdır. Hepsinin kendine özel konumu, müşteri kitlesi, bulunmuş olduğu fiziki çevre ve marka konumlandırması olmalıdır. Biz de açılış organizasyon şirketleri İstanbul özelinde her bir firmaya farklı ve markaya özel hizmet vermekteyiz. Sizi rakiplerinizden ayıran ve gerçekten ses getiren bir organizasyonu kim istemez?

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Bir açılış organizasyonu nasıl yapılır? Birbirinden farklı gibi görünen çoğu organizasyon aslında temelinde belli başlı unsurları barındırır. Burada farklılığı sağlayacak olan ve markaya özel bir çözüm sunması gereken elbette açılış organizasyonu şirketidir. İsterseniz şimdi genel olarak bir işyeri açılış organizasyonu nasıl yapılır birlikte bakalım.

 • Palyaço Kiralama Hizmeti
 • Palyaçonun Broşür Dağıtımı
 • Balonlarla Mağazanızın Süslenmesi
 • Papatya Balon Süsleme
 • Bayraklarla Süsleme
 • Zincir Balon Süslemesi
 • Ses Sistemi Kurulumu
 • Hostes Temini
 • Anons Yapılması
 • Kurdele, Makas, Teps
 • Kolonya Ve Lokum İkramı
 • Kokteyl Masası Kiralama

Görmüş olduğunuz unsurlar ortalama bir işyeri açılış organizasyonu için verilebilecek hizmetlerin genel bir çerçevesini çizmektedir. ByBalon olarak bizler bu genel çerçeveyi firmanıza özel ekleme ya da çıkarmalarla yeniden düzenleyerek tamamen size özel bir hizmet anlayışı ile sunmaktayız. Böylece rakiplerinizden ayrılır ve akılda kalıcı ses getiren bir açılış organizasyonu sahibi olursunuz.

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri açılış organizasyonu fiyatları konusunda her zaman hem firmaların bütçesini fazla zorlamadan hem de gerekli özeni ve kaliteyi koruyarak hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bunun için öncelikle firma ile yapacağımız görüşme ile isteklerini doğru ve detaylı olarak öğreniyoruz. Talebi en hesaplı ve kaliteli nasıl karşılayacağımıza dair yapacağımız araştırmadan sonra teklifimizi sunuyoruz. Sizlere standart paketlerin ötesinde tamamen size özel bir hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için açılış organizasyonu sayfamızı inceleyebilirsiniz.